• In English
 • У Мінсоцполітики обговорили посилення експертної допомоги ЄС у реформуванні соціальної сфери
  опубліковано 14 січня 2016 року о 10:47

  Заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Устименко провів зустріч із представником Групи підтримки України Європейської Комісії Хосе Романом Леоном Лорою. Він поінформував представника Євросоюзу про виконання у 2015 році євроінтеграційних зобов’язань Мінсоцполітики, передбачених Планом заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на 2014-2017 рр., затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17.09.2014 р. №847-р.

  Надавши інформацію про актуальний стан впровадження у національне законодавство України положень директив ЄС у галузях трудового законодавства і гендерної рівності, фахівці Міністерства наголосили на доцільності додаткових експертних консультацій. Для підготовки до імплементації європейських директив, зокрема, щодо організації робочого часу і забезпечення рівних можливостей у сфері праці й зайнятості, важливо здійснити підготовчі заходи із застосуванням досвіду інших країн-членів ЄС, переконані у Мінсоцполітики.

  Пан Лора, у свою чергу, заявив про готовність сприяти залученню практичної експертної підтримки у рамках Інструменту TAIEX.

  Представники Міністерства соціальної політики поінформували також про зміни в українському законодавстві, які стосуються внутрішньо переміщених осіб і реалізації програм соціальної допомоги, спрямованих на відшкодування вартості енергоносіїв.

  Сторони домовилися про подальше співробітництво у вирішенні питань соціального розвитку України і поглиблення євроінтеграції нашої держави.