• In English
 • Олексій Павленко перебуває з офіційним візитом у Німеччині
  опубліковано 14 січня 2016 року о 12:15

  Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко протягом 14-17 січня перебуватиме з офіційним візитом у Берліні (Німеччина). Також у складі делегації - заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька.

  Під час візиту передбачена участь у міжнародній конференції з основних питань світового сільського господарства та харчової промисловості «Глобальний форум - 2016», яка проходить у рамках Міжнародного Зеленого тижня в Берліні. Форум надає політичним, діловим, науковим колам та громадянському суспільству можливість обміну думками і політичного спілкування щодо актуальних проблем сільськогосподарської політики в контексті продовольчої безпеки.

  Крім того, Міністр візьме участь у Круглому столі за спільної ініціативи Східного комітету Німецької економіки та Українського клубу аграрного бізнесу і Міжнародній виставці «Зелений тиждень - 2016». «Зелений Тиждень» є одним із найбільших ярмаркових заходів у сфері сільського господарства та продовольства. Участь у виставці  запланована представниками 64 країн світу.

  Також буде проведено ряд зустрічей з високопосадовцями низки країн, зокрема Єгипту, ФРН, Марокко, Латвійської Республіки, Литовської Республіки, Республіки Польща та Естонської Республіки.