• In English
 • Держфінінспекція у Вінницькій області протягом 2015 року відшкодувала втрат на понад 32 млн. грн.
  опубліковано 12 січня 2016 року о 09:45

  Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області протягом січня – грудня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більш як 32 млн. грн.

  За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 33 досудові розслідування та вручили 10 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 142 управлінські рішення.

  Задля максимального відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду пред’явлено 62 позови на загальну суму майже 50 млн. грн.

  У 74 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано заходи впливу, такі як зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень та асигнувань.

  За вчинені фінансові порушення 311 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 99 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 6 осіб звільнено з посад.

  Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 142 млн. грн.