• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 30 грудня 2015 року о 12:35

  Обстановка в районі антитерористичної операції залишається напруженою. Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. За добу обстрілів блокпостів, де прикордонники несуть службу разом з військовослужбовцями ЗСУ, не було.

  На Донеччині прикордонники зафіксували безпілотний літальний апарат, який здійснював політ на напрямку н.п. Костянтинівка.

  На контрольному пункті в’їзду-виїзду «Лисичанськ» прикордонники зупинили громадянку України, яка причетна до діяльності незаконної громадської організації «Мир Луганщини». Зазначена особу, яка прямувала  з неконтрольованої території передали представникам Національної поліції.

  Для належного пропуску громадян, які перетинають лінію розмежування роботу контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» та «Зайцеве» було продовжено на кілька годин. Також у зв’язку з погіршенням погодних умов та зниженням температури перед усіма контрольними пунктами розгорнуто пункти обігріву, де цілодобово чергують співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також медичні працівники. Громадянам при потребі  надаються гарячі напої, теплі речі та ковдри.

  Продовжувались заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів через контрольні пункти в’їзду виїзду.

  У контрольному пункті в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» прикордонниками під час перевірки вантажного автомобіля було виявлено товари народного споживання, які намагались переправити на неконтрольовану територію у спеціально обладнаній схованці. Вантаж вартістю близько 200 тисяч гривень вилучили. Також на контрольному пункті «Зайцеве» у громадянки України, яка прямувала на неконтрольовану територію прикордонники виявили 4 пакунки з монетами. Її разом з виявленим вантажем передали представникам Національної поліції.