• In English
 • Міноборони: Юридична консультація для військовиків надається безкоштовно
  опубліковано 25 грудня 2015 року о 14:25

  У кожному військовому гарнізоні функціонують військово-юридичні консультації. Таким чином реалізація прав військовослужбовців, ветеранів військової служби, членів їхніх сімей та працівників Збройних Сил України на отримання безоплатної консультації з правових питань набула практичних обрисів.

  Основними завданнями цих військово-юридичних консультацій є роз’яснення існуючої практики застосування законодавства України та надання безоплатних консультацій.

  Кожен, хто має питання юридичного характеру, пов’язані з військовою службою, тепер має змогу отримати вичерпні відповіді з перших рук та без зайвої тяганини. У Києві така консультація функціонує у приміщенні Центрального будинку офіцерів. Представники юридичної служби Генерального штабу Збройних Сил України працюють там щочетверга з 15 до 17 години.

  За інформацією відділу юридичної служби Генерального штабу ЗС України, переважна більшість питань, з якими доводиться стикатися, це отримання статусу учасника бойових дій, особливості проходження військової служби в особливий період та порядок звільнення з лав Збройних Сил в особливий період.