• In English
 • Роман Насіров: Державна фіскальна служба цього року стала дуже прозорою
  опубліковано 25 грудня 2015 року о 15:40

  Державна фіскальна служба цього року стала дуже прозорою. На цьому наголосив Голова ДСФ Роман Насіров на брифінгу в Будинку Уряду у п‘ятницю, 25 грудня.

  Роман Насіров наголосив, що ключовими напрямками діяльності ДФС були реформування служби, створення сервісів для платників, наповнення бюджету, боротьба з корупцією та тіньовим бізнесом, а також спрощення системи розмитнення товарів.

  «Державна фіскальна служба цього року стала дуже прозорою, - наголосив Роман Насіров. - Ми відверто відкрито показуємо, що працює, що потребує покращення і що ми робимо в цьому напрямку, які процеси відбуваються».

  Роман Насіров подякував ЗМІ за те, що відповідна інформація доноситься до платників податків – як юридичних, так і фізичних осіб.

  Всього до зведеного бюджету отримано 522 млрд. грн. податків. З 1 липня була запроваджена система електронного урядування податку на додану вартість, яка унеможливила зловживання з ПДВ та дала можливість збільшити надходження до бюджету. Зокрема, надходження з ПДВ зросли майже на третину і становили 95,9 млрд. грн.

  Боротьба з тіньовим бізнесом сприяла ліквідації 59 конвертаційних центрів. Відшкодована сума збитків по закінчених кримінальних провадженнях становила 932,4 млн. грн.

  За словами Романа Насірова, з нового року буде оптимізовано діяльність служби, не просто скорочено штатну чисельність працівників, а перерозподілено функціонал таким чином, щоб це була «нова державна фіскальна служба».

  Також впроваджується кілька новацій, які поліпшать обслуговування платників податків, це зокрема, запровадження електронного адміністрування акцизного податку, запуск сервісу «Електронний кабінет платника податків», спрощення митних процедур. Очікується, що наступного року розпочне свою роботу і Служба фінансових розслідувань.