• In English
 • Необхідно докласти усіх зусиль, аби довести ефективність діяльності Національної поліції України та виправдати довіру населення, - Хатія Деканоідзе
  опубліковано 25 грудня 2015 року о 13:27

  Голова Національної поліції України сьогодні, 25 грудня, під час відеоселекторної наради керівників Нацполіції та її структурних підрозділів наголосила на тому, що 2016 рік стане найкритичнішим та показовим.

  «Нам необхідно докласти усіх зусиль аби довести ефективність діяльності Національної поліції України та виправдати довіру населення», - відзначила Хатія Деканоідзе.

  Голова НПУ наголосила, що успішне проходження переатестації та якісна робота протягом перших ста днів діяльності підрозділів поліції стануть запорукою продовження служби добросовісними працівниками у лавах Національної поліції України. Також у відповідності до Концепції «100 днів якості Національної поліції України», після цього терміну буде дано оцінку і діяльності керівників підрозділів.

  Зокрема, Хатія Деканоідзе підкреслила, що в Нацполіції будуть створені спеціальні комісії, які перевірятимуть роботу регіональних підрозділів за своїми напрямками, зокрема – щодо якості роботи слідчих та оперативних служб. До складу цих комісій буде включено співробітників Центрального апарату, які пройдуть переатестацію та будуть призначені на посади.

  Нагадаємо, що в м. Києві та Київській області триває переатестація працівників міліції, котрі виявили бажання продовжити службу.