• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 25 грудня 2015 року о 13:15

  Обстановка в районі антитерористичної операції залишається напруженою. Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

  Протягом доби обстрілів прикордонних підрозділів та місць несення служби співробітників прикордонного відомства з боку незаконних збройних формувань не було.

  Учора в межах Донецької області прикордонниками зафіксовано політ безпілотного літального апарату. Його помітили в районі Маріуполя.

  Два випадки спроби дачі хабара припинили вчора прикордонники у смузі безпеки та на адміністративній межі з АР Крим.

  На  КПВВ «Новотроїцьке» було зупинено громадянку України, яка запропонувала прикордонникам неправомірну грошову винагороду у розмірі 300 гривень за сприяння в пропуску через лінію розмежування. Зазначену особу передано представникам Національної поліції.

  Також на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Каланчак», що на адміністративній межі з Кримом, прикордонники зупинили громадянку Молдови, яка намагалась потрапити на тимчасово окуповану територію без спеціального дозволу та запропонувала складу прикордонного наряду  хабар у розмірі 500 гривень. Громадянці було відмовлено в пропуску через адмінмежу. Повідомлено співробітників поліції.

  На Донеччині прикордонниками та зведеною мобільною групою затримано 2 транспортні засоби, які перевозили близько 750 кілограмів  продуктів харчування та медикаментів. Зазначені автівки намагались потрапити на тимчасово непідконтрольну територію в об’їзд контрольних пунктів «Новотроїцьке» та «Гнутове».

  Через контрольні пункти «Новотроїцьке» та «Зайцеве» прослідувало 13 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою для жителів Донецької області. В автівках перевозили понад 100 тонн продуктів харчування та канцелярських приладів від благодійних організацій «Людина в біді», «Долоньки» та громадської організації «Спільний шлях», а також 88 тонн паливних брикетів від Міжнародного комітету Червоний Хрест.