• In English
 • Під час новорічних свят 24 тисячі поліцейських охоронятимуть спокій громадян
  опубліковано 25 грудня 2015 року о 13:32

  Напередодні святкувань у правоохоронному відомстві проводиться активна робота щодо забезпечення правопорядку під час проведення масових заходів. Про це йшлося на селекторній нараді керівництва Нацполіції.

  З метою ефективного забезпечення охорони громадського порядку, превенції правопорушень та недопущення вчинення актів терористичної спрямованості Нацполіцією вжито низку заходів, зокрема: до забезпечення охорони громадського порядку, оперативного реагування на повідомлення та звернення громадян залучено особовий склад усіх служб і підрозділів поліції; розгорнуто та організовано діяльність оперативних штабів, налагоджено взаємодію з територіальними підрозділами Служби безпеки України, Державною прикордонною службою (в прикордонних районах) та органами виконавчої влади.

  «Охорону громадського порядку під час новорічних свят забезпечуватимуть близько 24 тис. правоохоронців, буде залучено додаткові сили, збільшено кількість слідчо-оперативних груп та груп документування. В місцях масового скупчення громадян буде збільшено кількість патрульних та співробітників вибухотехнічних підрозділів», - повідомив начальник Департаменту превентивної діяльності НПУ Ігор Бабич.

  За попередніми даними, у новорічні дні на території держави заплановано кілька тисяч масових заходів за участю понад 1 млн. осіб.

  У зв’язку із шкільними канікулами, особливу увагу буде приділено масовим заходам за участю дітей.

  Під час профілактичних заходів працівники поліції проведуть рейди в місцях масового скупчення молоді щодо виявлення бездоглядних дітей, які перебувають у розшуку, з метою їх подальшого соціального влаштування.

  Також працівниками поліції провадяться заходи з контролю за реалізацією піротехнічних виробів, а також попередження порубки та реалізації хвойних лісових культур.

  Питання забезпечення правопорядку у святкові дні перебуває на особливому контролі керівництва Національної поліції України.