• In English
 • Олексій Павленко зустрівся з представниками бізнес-кіл Ізраїлю
  опубліковано 24 грудня 2015 року о 12:58

  Під час державного візиту до Ізраїлю українська делегація на чолі з Президентом України Петром Порошенком зустрілася з представниками ізраїльських бізнес-кіл.

  У зустрічі взяли участь представники компаній, які розглядають можливість розвивати бізнес в Україні. Ізраїльські бізнесмени висловили зацікавленість у поглиблені співпраці з нашою державою в багатьох секторах економіки, в тому числі в агросекторі.

  Україна вивчає успішний досвід Ізраїлю як розвивати країну, незважаючи на складні обставини. Робиться все, щоб створити максимально сприятливі умови для інвестування, атмосфери open space для представників бізнесу. Пріоритетом у створенні сприятливих бізнес-умов на території нашої держави є боротьба з корупцією та покращення інвестиційного клімату.

  «Незважаючи на складну ситуацію в країні, український ринок має всі шанси на успіх. Україна є перспективним торговельним та інвестиційним партнером і продовжує нарощувати свій потенціал. Співпраця між Україною та Ізраїлем – це в першу чергу отримання досвіду вдалого реформування АПК та використання передових технологій в агросекторі. Наше співробітництво спрямовано значною мірою на надання технічної допомоги українським фермерським господарствам та виробникам агропродукції, а також на лібералізацію торгівельного режиму між країнами, що буде сприятиме істотному збільшенню товарообігу та потоку ізраїльських інвестицій в українські проекти», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко.