• In English
 • Ще один прикордонний підрозділ оновлено за Програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна
  опубліковано 23 грудня 2015 року о 15:15

  В Україні продовжується успішно реалізовуватися проект «Розвиток сучасної інфраструктури відділів прикордонної служби» за Програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна Європейського інструменту сусідства та партнерства, що був започаткований у вересні 2012 року.

  Сьогодні на Волині в рамках цього проекту на українсько-польському кордоні, після повної реконструкції, відбулося відкриття відділення інспекторів прикордонної служби «Новоугрузьке» (відділу прикордонної служби «Грабове»),  що в Любомльському районі Волинської області.

  У заході взяли участь Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Василь Серватюк, Генеральний Консул Республіки Польща в місті Луцьк пані Беата Бживчи, заступник коменданта Надбужанського загону Прикордонної варти Республіки Польща підполковник Томаш Зибінські, представники обласної державної адміністрації та   взаємодіючих органів.

  Облаштування та реконструкція прикордонного підрозділу проводилася протягом 2013-2015 років. За рахунок виділених коштів до ладу приведено 23 будівлі та споруди адміністративного, господарчого і  комунального призначення та будинку для офіцерського складу на 4 квартири.

  Гості відділу прикордонної служби під час заходу мали можливість ознайомитись з технічними засобами, що використовуються прикордонниками в охороні кордону. Зокрема, це озброєння та спеціальні засоби, а також технічні засоби, що були отримані в рамках зазначеного міжнародного проекту, серед яких патрульні автомобілі, снігоходи та прилади тепловізійного спостереження.

  У ході урочистостей кращих військовослужбовців та працівників відзначили відомчими нагородами.

  Варто нагадати, що в рамках цього проекту вчора на Львівщині, також на кордоні з Польщею, після реконструкції був відкритий відділ прикордонної служби «Сянки». 

  Загалом в рамках проекту виділено кошти на облаштування 9 відділів прикордонної служби «Мігове», «Сянки», «Грабове», «Павловичі», «Коритниця», «Новоугрузьке», «Висоцьк», «Амбуків», «Ніжанковичі».