• In English
 • У січні-листопаді 2015 року Держфінінспекція в Одеській області відшкодувала втрат на 47,3 млн. грн.
  опубліковано 23 грудня 2015 року о 15:06

  Протягом січня-листопада 2015 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 47,3 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, підприємств та установ додатково надійшло майже 13 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму 34,3 млн. грн.

  Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 151 управлінське рішення.

  За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 42 досудові розслідування.

  У 354 випадках до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

  За вчинені фінансові порушення 511 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 136 – до дисциплінарної та матеріальної,  5 осіб звільнено із займаних посад.

  Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 59,5 млн. грн.