• In English
 • НКЦПФР підвищила вимоги до аудиторських фірм, які перевіряють профучасників ринку
  опубліковано 22 грудня 2015 року о 17:45

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на засіданні, яке відбулося 22 грудня 2015 року, схвалила проект змін до «Порядку ведення реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів».

  Комісія підвищила вимоги до аудиторських фірм, які бажають бути включеними до Реєстру НКЦПФР.

  У проекті також передбачено, що аудиторська фірма в процесі провадження своєї діяльності зобов’язана повідомити НКЦПФР про всі зміни даних, зазначених у документах, що додавалися до заяви на внесення до Реєстру та має подавати щорічно інформацію про результати своєї роботи.

  Аудиторська фірма може бути виключена з Реєстру через відсутність надання аудиторських послуг професійним учасникам ринку цінних паперів протягом 12 місяців від дати включення в Реєстр.

  Також проектом переглянуто умови подання документів, у разі прийняття рішення про виключення аудиторської фірми з Реєстру.

  Запропоновані зміни пов’язані також з приведенням Порядку у відповідність до Закону України «Про адміністративні послуги» щодо встановлення термінів надання адміністративних послуг.

  Станом на 22 грудня 2015 року, в Реєстрі аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів, значаться 146 фірм.