• In English
 • Державне агентство лісових ресурсів України змінило критерії конкурсного відбору керівників
  опубліковано 22 грудня 2015 року о 17:36

  Державне агентство лісових ресурсів України змінило критерії конкурсного відбору керівників держпідприємств і облуправлінь. Про це заявив Голова відомства Олександр Ковальчук, підбиваючи підсумки 100 днів роботи на посаді.

  Зокрема, скасовано обов'язковий стаж роботи в галузі і профільну освіту. Через ці формальні вимоги деякі гідні кандидати не подали документи.

  «Враховуючи вагому корупційну складову, часто наявність у людини досвіду роботи в галузі швидше аргумент «проти», ніж «за». Тепер будь-який громадянин України з дипломом і успішним управлінським досвідом може претендувати на ту чи іншу посаду. Лісове господарство відкрите для нових кадрів», — наголосив Олександр Ковальчук.

  Зі свого боку начальник кадрового забезпечення Міністерства аграрної політики та продовольства України Ірина Гнутова повідомила, що для максимальної кількості претендентів конкурси широко анонсуються, вакансії розміщуються на національних сайтах з працевлаштування. Переможців визначає журі у складі незалежних експертів, рекрутерів, громадських діячів і представників профільного міністерства. На засідання комісії запрошують ЗМІ.

  «Разом з новими співробітниками залишаться працювати і досвідчені фахівці. Однак лише ті, хто готовий працювати по-новому і націлений на результат. Я ініціював підписати меморандум з профспілками, у якому зафіксувати кількість працівників і ввести мораторій на їх звільнення. Більше того, ми готові говорити про збільшення зарплат у деяких регіонах країни», — заявив голова агентства.