• In English
 • У МЗС створено самостійний структурний підрозділ - Управління публічної дипломатії
  опубліковано 22 грудня 2015 року о 16:13

  У МЗС створено самостійний структурний підрозділ - Управління публічної дипломатії. Створення Управління означає впровадження в системі Міністерства публічної дипломатії як нового механізму популяризації України у світі та взаємодії з громадськістю.

  «Публічна дипломатія України стала реальністю. Ми будемо з урахуванням вже набутого досвіду спільно з іншими органами влади та народною дипломатією ще активніше розказувати світові про Україну», - зазначив Міністр закордонних справ Павло Клімкін.

  Концепція публічної дипломатії вперше цілісно впроваджується в роботу зовнішньополітичного відомства України. Співробітники Управління застосовуватимуть найкращі міжнародні практики публічної дипломатії.

  Три основних завдання Управління:

  - розвиток відносин з громадськістю, громадськими об’єднаннями та медіа інших країн та України;

  - реалізація іміджевих, культурних та інформаційних проектів України за кордоном;

  - координація заходів інших органів виконавчої влади у цих сферах.

  До компетенції Управління відносяться зв'язки з медіа, в тому числі з он-лайн-платформами, культурна дипломатія та реалізація іміджевих проектів. Управління очолює речниця МЗС Мар'яна Беца.

  Створення Управління публічної дипломатії – це черговий крок у реформуванні МЗС задля створення в Україні професійної дипломатичної служби за найкращими світовими зразками.