• In English
 • Олексій Павленко: Ми високо оцінюємо перспективи співпраці з Ізраїлем в аграрному секторі
  опубліковано 22 грудня 2015 року о 16:12

  У ході зустрічі Президента України Петра Порошенка з Президентом Держави Ізраїль Реувеном Рівліном сторони обговорили широке коло питань двостороннього порядку денного, а також шляхи поглиблення взаємодії двох держав у вирішенні актуальних міжнародних проблем.

  Президенти підтвердили спільну зацікавленість у розвитку двостороннього співробітництва у торговельно-економічній, науково-технічній, туристичній та гуманітарній сферах.

  Глава Української держави висловив сподівання, що кількість ізраїльських інвестицій в українську економіку значно зросте і запевнив Президента Ізраїлю в готовності України допомогти ізраїльським компаніям, які хочуть вийти на ринок нашої країни.

  «Український агросектор зацікавлений у поглибленні торгових відносин з Ізраїлем, зокрема у введенні режиму вільної торгівлі між країнами. Крім того, ми зацікавлені в активізації двостороннього технічного співробітництва, у тому числі у сфері розвитку новітніх технологій», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

  За словами Міністра, Ізраїль є одним із світових лідерів агроіндустрії. Співпраця між нашими країнами спрямована на запозичення успішного досвіду ізраїльських аграріїв у сферах рослинництва, землеробства та рибного господарства, а також молочного виробництва.

  «Наша метапоглибити торговельні відносини між Україною та Ізраїлем і збільшити кількість спільних проектів в аграрній галузі. Ми готові довести, що є надійним партнером та готові виконувати свої зобов’язання», - додав Міністр Олексій Павленко.