• In English
 • Переможці і призери XVIII Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади отримали нагороди у Мінмолодьспорту
  опубліковано 22 грудня 2015 року о 16:25

  22 грудня 2015 року в Мінмолодьспорту вітали переможців та призерів XVIII Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

  Заступник Міністра молоді та спорту – керівник апарату Микола Даневич подякував всім, хто взяв участь у змаганнях Спартакіади, та продемонстрував волю до перемоги: "Від імені Міністерства молоді та спорту щиро дякую кожному з понад 1000 учасників Спартакіади, які захищали спортивну честь своїх відомств".

  Під час заходу Микола Даневич вручив почесний знак до звання "Заслужений працівник фізичної культури і спорту" першому заступнику голови Комітету з фізичного виховання Міністерства освіти та науки України Володимиру Авраменку.

  Нагадаємо, що у Спартакіаді, що проходила з 26 вересня по 29 листопада, взяли участь понад 1000 представників з 38 організацій – міністерств, державних служб, комітетів та інших органів виконавчої влади.

  Змагання відбулись у 13 видах спорту.

  У загальнокомандному заліку команди були поділені на три групи: "А" (команди силових структур), "В" (команди міністерств та "С" (команди державних служб, комітетів та інших ЦОВ).

  За результатами змагань перше місце у загальнокомандному заліку групи А посіла команда Міністерства оборони України. На другому – команда Державної прикордонної служби, на третьому – Державної служби з надзвичайних ситуацій.

  У групі "В" перемогла команда Міністерства молоді та спорту. На другому місці – команда Міністерства освіти і науки. На третьому – Міністерства фінансів.

  У групі "С" перемогла команда Державної фінансової інспекції, на другому місці – Державна казначейська служба, на третьому – Національний інститут стратегічних досліджень.

  Із більш детальними результатами Спартакіади можна ознайомитись тут.