• In English
 • На кордоні стартував експеримент щодо спільного несення служби прикордонників та поліції
  опубліковано 22 грудня 2015 року о 14:24

  Держприкордонслужба України продовжує реалізовувати прикордонні ініціативи, які дозволять покращити якість пропускних операцій на державному кордоні та  забезпечити більш  комфортний його перетин. Так, учора на ділянках Чопського, Мостиського та Львівського прикордонних загонів Західного регіонального управління стартував експеримент, в рамках якого прикордонники спільно з патрульними нарядами Національної поліції будуть організовувати службу задля дотримання черговості в’їзду автомобілів у пунктах пропуску через державний кордон.

  За ініціативи Державної прикордонної служби України днями було проведено спільні з місцевими органами самоврядування та підрозділами Національної поліції України координаційні  наради, де розглянули  питання виставлення у зоні сервісного обслуговування перед пунктами пропуску спільних нарядів у складі співробітників Держприкордонслужби і Національної поліції та скасування видачі номерних талонів водіям у чергах, що у результаті дозволить прискорити проїзд громадян через державний кордон.

  Цей експеримент, основна мета якого протидія протиправній діяльності на державному кордоні, зменшення черг перед пунктами пропуску та недопущення втягування правоохоронців у протиправну діяльність, на сьогодні стартував у найбільших міжнародних автомобільних пунктах пропуску «Ужгород», «Краковець» та «Рава-Руська».

  Запроваджена апробація щодо врегулювання проїзду транспортних засобів на під’їздах до пунктів пропуску через державний кордон триватиме протягом одного місяця, а після її завершення розглядатиметься можливість використання спільних нарядів на постійній основі.

  Додамо, що врегулювання черговості в’їзду автомобілів у пунктах пропуску дозволить зменшити час очікування автівок та прискорити їх пропуск, що буде унеможливлювати спроби пропонування неправомірної вигоди. Тому Державна прикордонна служба ще раз звертається до усіх громадян, які прямують через державний кордон, не пропонувати кошти за прийняття неправомірних рішень, а краще дотримуватися усіх визначених правил.