• In English
 • Тетяна Слюз провела робочі наради з казначеями Волині
  опубліковано 21 грудня 2015 року о 12:44

  18 грудня 2015 року Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз перебувала на Волині.

  У рамках робочої поїздки Голова Казначейства відвідала міста Володимир-Волинський та Нововолинськ, Іваничівський, Локачинський і Горохівський райони Волинської області, де зустрілася та провела робочі наради з керівниками місцевих державних адміністрацій, головами  районних та міських рад, казначеями. У шахтарському місті Нововолинську відбулася зустріч з керівниками підприємств вугільної галузі.

  Під час нарад активно обговорювалися питання, пов’язані зі змінами у законодавстві щодо об'єднання територіальних громад,  можливого переходу на обслуговування коштів місцевих бюджетів у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ в установах банків державного сектору,  виконанням вимог Закону УкраїниПро відкритість використання публічних коштів”.

  Також Тетяна Слюз звернула увагу на переваги застосування системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплексКлієнт Казначейства-Казначейство”, який дає можливість розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів працювати у режимі реального часу та значно зменшить фінансові витрати на відрядження, друк документів тощо.

  У дискусіях з працівниками органів Казначейства обговорювалися питання щодо результатів тестування АС “Є-Казна” в частині централізації обслуговування державного бюджету за видатками.

  Очільниця Казначейства наголосила на неухильному дотриманні вимог технологічних регламентів Казначейства України, своєчасному завершенні  розрахунків у період закінчення бюджетного року.