• In English
 • Голова Державної регуляторної служби України відвідала Полтавщину
  опубліковано 21 грудня 2015 року о 12:33

  Днями Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна відвідала Полтавщину, де поспілкувалася з представниками бізнесу, громадськості та керівництвом Полтавської області.

  Голова ДРС розповіла про основні принципи регуляторної політики в Україні, про результати роботи Державної регуляторної служби України з виконання Плану заходів дерегуляції господарської діяльності та зменшення бар’єрів для ведення бізнесу.

  Дерегуляція – це здешевлення ведення бізнесу, дебюрократизація, руйнування бар’єрів, створення сприятливого середовища і конкурентоздатності. Про це йшлося під час зустрічі. 

  Також Ксенія Ляпіна презентувала бізнес-спільності та громадськості Полтавщини європейську методику, яка нещодавно затверджена розпорядженням КМУ та за допомогою якої можна порахувати вартість державних та місцевих регулювань для бізнесу - М-Тест.

  «М-Тест може стати чудовою нагодою посилити і зробити більш ефективним та якісним вплив підприємництва та об’єднань підприємців на місцеву владу», - зазначила Голова ДРС.

  Крім того, на семінарі, організованому спільно Державною регуляторною службою України та Центром комерційного права за фінансової підтримки USAID, експерти Валентина Данішевська, Дмитро Ляпін та Юрій Юрченко навчали підприємців та громадськість Полтавщини реальним механізмам впливу на рішення влади ще на етапі їх формування.