• In English
  • Міноборони: Досягнуто високих результатів за підсумками виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України
    опубліковано 18 грудня 2015 року о 09:54

    Міністерство оборони досягло високих результатів за підсумками виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України. На сьогодні оборонним відомством виконано понад 86% заходів Програми, решта будуть завершені до кінця цього року. Про це на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомив речник Міністерства оборони України підполковник Олексій Чернобай.

    До складової Міноборони у Програмі діяльності Уряду входить опрацювання ключових документів у сфері оборони, відновлення військової інфраструктури Військово-Морських Сил та на Сході України, розробка та прийняття нормативно-правових актів щодо покращення стану військового обліку, оптимізація мережі військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, участь військових частин і підрозділів Збройних Сил у багатонаціональних навчаннях, створення дієвого кадрового резерву для комплектування керівних посад військовослужбовців, забезпечення пріоритетності для учасників антитерористичної операції, запровадження нової системи логістичного забезпечення Збройних Сил відповідно до стандартів НАТО, а також організація підготовки військових фахівців у навчальних центрах.

    «На даний час у Міноборони сформовано кадровий резерв для заміщення посад керівного складу чисельністю понад 1700 військовослужбовців-учасників АТО», – повідомив речник Міністерства оборони України підполковник Олексій Чернобай.