• In English
 • У Міністерстві оборони готуються концептуальні зміни до системи підготовки військових кадрів
  опубліковано 18 грудня 2015 року о 09:47

  У Міністерстві оборони готуються концептуальні зміни до системи підготовки військових кадрів. Про це сьогодні, 18 грудня, повідомив речник Міністерства оборони України підполковник Олексій Чернобай під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

  Він зазначив, що пропозиції з питань військової освіти будуть включені до проекту Концепції кадрової політики у Збройних Силах України на період до 2020 року, який планується розглянути у першому півріччі наступного року.

  «Передбачається проведення заходів з реформування усіх складових системи підготовки – від рядового і сержантського складу до оперативно-стратегічного рівня. Розроблено дієвий механізм заміни у військах офіцерських посад на посади сержантського складу. Визначені заходи, які сприятимуть розвитку та нарощуванню матеріально-технічної бази навчальних центрів», – поінформував він.

  Крім того, за напрямом оптимізації мережі військових навчальних закладів продовжується робота щодо реорганізації факультету Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» в Інститут зазначеного університету.

  Створено кафедру військової підготовки у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника в Івано-Франківську.

  Протягом листопада у військових ВНЗ проведені курси військової підготовки з військовослужбовцями рядового, сержантського та старшинського складу, які мають вищу освіту, для присвоєння їм військового звання «молодший лейтенант».