• In English
 • Делегація польських вогнеборців відвідала рятувальників Рівненщини
  опубліковано 16 грудня 2015 року о 15:24

  16 грудня Рівне з робочим візитом відвідала делегація польських вогнеборців на чолі з заступником Головного Коменданта Державної пожежної служби Республіки Польща генералом Мареком Ковальскі.

  У ході візиту польські рятувальники зустрілися із Першим заступником Голови ДСНС України Олегом Мельчуцьким, начальником Головного управління ДСНС у Рівненській області Сергієм Круком та особовим складом Служби порятунку Рівненщини.

  Польська делегація спільно з українськими колегами та представниками міської влади відвідала виставку сучасної пожежно-рятувальної техніки Служби порятунку Рівненщини та Державної пожежної служби Республіки Польща, де відбулася демонстрація можливостей новітнього аварійно-рятувального обладнання під час ліквідації надзвичайних ситуацій.

  «Польща є першою європейською країною, з якою наша Служба налагодила тісну співпрацю, що триває вже понад 15 років. За цей час нам вдалося реалізувати багато масштабних міжнародних проектів, які допомогли нашим фахівцям здобути безцінний досвід, навчитися спільно працювати під час масштабних надзвичайних ситуацій. Від імені ДСНС я дякую нашим польським друзям за плідну співпрацю і переконаний, що взаємодія України та Польщі у сфері попередження катастроф та інших надзвичайних подій допоможе ефективніше та оперативніше ліквідовувати надзвичайні ситуації та  у подальшому попереджувати їх виникнення», - сказав Перший заступник Голови ДСНС Олег Мельчуцький.

  Перший заступник Голови ДСНС вручив рятувальникам Рівненщини каски пожежного французького виробництва та пневмогідроінструмент "HOLMATRO". Від мера міста Рівне підрозділи ДСНС отримали спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль легкого типу з обладнанням.

  Цього ж дня фахівці Державної пожежної служби Республіки Польща провели для керівників органів державної влади, місцевого самоврядування, служб цивільного захисту, організацій, установ Рівненської області семінар-конференцію на тему «Фінансові можливості Європейського союзу в рамках транскордонного співробітництва».