• In English
 • На Донеччині відкрито новий контрольний пункт в'їзду/виїзду "Мар'їнка"
  опубліковано 15 грудня 2015 року о 11:16

  Сьогодні на ліній розмежування, між силами АТО та незаконними збройними формуваннями, з метою стабілізації ситуації щодо пропуску громадян та збільшення пропускних можливостей, відбулося відкриття чергового контрольного пункту в'їзду/виїзду «Мар’їнка» за участі представників Донецької військово-цивільної адміністрації, Держприкордонслужби України та штабу АТО.

  Протягом останніх тижнів ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО залишається досить динамічною. Зокрема, відмічається значне збільшення пасажиро-транспортного потоку.

  З метою більш раціонального та ефективного використання сил та засобів та збільшення пропускної спроможності на напрямку «Курахове-Донецьк» відкрито новий контрольний пункт в’їзду/виїзду «Мар’їнка», де прикордонники спроможні здійснити пропуск до 6 тисяч осіб та 1500 транспортних засобів. Також функціонування даного КПВВ дасть можливість значно зменшити пасажиропотік та черги в двох інших контрольних пунктах «Зайцеве» та «Новотроїцьке», що розташовані в Донецькій області.

  Контрольний пункт в’їзду/виїзду розташований на відстані близько 2 км від лінії розмежування. Контрольно-перевірочні та пропускні заходи будуть здійснюватися з 07.00 до 17.00 години.