• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО та в пунктах пропуску через державний кордон
  опубліковано 15 грудня 2015 року о 10:39

  Як вже повідомляла Державна прикордонна служба України, з наближенням Новорічних та Різдвяних свят спостерігається поступове збільшення пасажиро-транспортного потоку як через контрольні пункти в’їзду/виїзду в смузі розмежування на сході країни, та і в контрольно-пропускних пунктах на інших ділянках кордону. Так, найбільші скупчення автотранспорту зберігаються на КПВВ «Зайцеве» та «Новотроїцьке», а також в пунктах пропуску «Бачівськ» (Сумський загін), «Гоптівка» (Харківський загін), «Краковець» (Мостиський загін), «Ягодин» (Луцький загін) та «Ужгород» (Чопський загін).

  Загалом вчора через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» - 6885 осіб та 1213 транспортних засобів; КПВВ «Георгіївка» - 2290 осіб та 655 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» - 7569 осіб та 2322 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» - 2239 осіб та 487 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» - 2170 осіб.

  Сьогодні зранку в КПВВ «Зайцеве» на оформлення для перетину лінії розмежування на виїзд на неконтрольовану територію очікувало 200 автівок, а на в`їзд 300 транспортних засобів. Крім того, на КПВВ «Новотроїцьке» сьогодні зранку на виїзд очікувало 30 автівок, а черга на в’їзд з неконтрольованої території складала 55  автомобілів. На контрольному пункті в’їду/виїзду «Гнутове» 70 транспортних засобів очікували на оформлення на в’їзд, а черга на виїзд була відсутня.

  В окремих випадках накопичення транспортних засобів виникає і з технічних причин. Так учора з 9:40 до 23:30 в пункті пропуску «Ягодин» (Луцький загін) тимчасово призупинявся пропуск вантажних транспортних засобів через вихід з ладу центральної бази даних митниці Республіки Польщі.

  Наразі робота бази польської митниці відновлена. Оформлення здійснюється в звичайному режимі, однак на ранок перед пунктом пропуску «Ягодин» на оформлення очікує понад 300 вантажних транспортних засобів.

  В свою чергу Державна прикордонна служба докладає максимум зусиль задля вирішення цієї проблеми. Зокрема, максимально збільшується кількість прикордонних нарядів у пунктах пропуску, збільшується час роботи КПВВ, спільно з місцевими органами влади та Національною поліцією і СБУ відпрацьовуються інші заходи.   

  Держприкордонслужба звертається до усіх громадян, які планують виїхати за кордон саме на даному напрямку, врахувати вищевказані обставини та перетинати державний кордон у інших пунктах пропуску на кордоні з Польщею, де можна швидко та комфортно проїхати: «Угринів», «Грушів», «Шегині» та «Смільниця».

  Відслідковувати ситуацію у пунктах пропуску на держкордоні у режимі он-лайн можна на офіційному веб-сайті прикордонного відомства у інформаційних блоках «Інтерактивна мапа» та «Кордон on-line».