• In English
 • Надходження до бюджетів Миколаївщини від продажу прав на землю склали майже 7,5 мільйонів гривень
  опубліковано 15 грудня 2015 року о 10:29

  У Миколаївській області з початку поточного року на конкурентних засадах продали у власність та передали в оренду 49 земельних ділянок загальною площею 337,7 гектара. До бюджетів різних рівнів перерахували 7,4 млн. грн. за передачу прав на землю.

  Органи місцевого самоврядування провели земельні аукціони, в ході яких продали права оренди на 11 ділянок комунальної власності. Сумарно кінцева вартість користування землею становила 184,78 тис. гривень.

  На земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області, з початку року передали в оренду 11 ділянок. Землі державної власності загальною площею 331,33 га мають сільськогосподарське призначення. Інвестори планують використовувати ділянки для ведення товарного сільгоспвиробництва.

  Ще 27 земельних ділянок площею 5,37 га продали під об’єктами нерухомого майна. Вартість земель склала 2,86 млн. гривень. Загалом від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної форм власності, а також сплати розстрочки отримали 7,07 млн. гривень. Більшу частину коштів – 7,06 млн. грн. – спрямували до бюджетів місцевих громад Миколаївщини.

  Довідково:

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».