• In English
 • Держфінінспекція в Херсонській області за січень – листопад 2015 року відшкодувала втрат на 22,6 млн. грн.
  опубліковано 11 грудня 2015 року о 09:48

  Протягом січня – листопада 2015 року фахівці Держфінінспекції в Херсонській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 22,6 млн. грн.

  За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 43 досудові розслідування і вручили 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До суду пред’явлено 14 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму більш як 14,5 млн. грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств та установ прийняли 126 управлінських рішень.

  У 73 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано заходи впливу, такі як зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

  За допущені порушення 252 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 55 – до дисциплінарної та матеріальної, 9 осіб звільнено із займаних посад.