• In English
 • Голова Казначейства Тетяна Слюз відвідала Донецьку та Луганську області
  опубліковано 10 грудня 2015 року о 09:33

  9 грудня Голова Казначейства Тетяна Слюз перебувала з робочим візитом у Донецькій та Луганській областях, на територіях, що підконтрольні українській владі.

  У рамках візиту до Донецької області Голова Казначейства відвідала управління Казначейства у м. Артемівськ та управління Казначейства у м. Дебальцеве, яке виконує свої повноваження в м. Артемівськ, де зустрілася з їх трудовими колективами.

  Під час зустрічі Тетяна Слюз акцентувала увагу на пріоритетні напрямки розвитку Державної казначейської служби України, переваги від переходу на централізацію обслуговування державного бюджету за видатками, надала роз’яснення на питання, що виникають у роботі з системою дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт казначейства – Казначейство».

  У Луганській області Голова Казначейства провела розширені наради у містах Попасна та Лисичанськ, за участю керівництва військово-цивільних адміністрацій, районних, державних, міських, селищних та сільських рад, казначеїв, керівників районних фінансових органів, розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

  Під час нарад Тетяна Слюз звернула увагу присутніх на новації у казначейському обслуговуванні розпорядників бюджетних коштів, поточний стан виконання державного та міських бюджетів України, особливості казначейського обслуговування міських, селищних та сільських бюджетів, що увійшли до складу об’єднаних територіальних громад, а також бюджетів новостворених об’єднаних територіальних громад, норми Закону України «Про відкритість використання публічних коштів». Окремо проінформувала про переваги системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт казначейства – казначейство».

  Також Голова Казначейства обговорила збитки від руйнування інфраструктури в результаті військових дій у Луганській області, стан  фінансування регіону та акцентувала увагу на недопущенні виникнення кредиторської заборгованості на кінець бюджетного року.

   Протягом візиту до Луганської області Тетяна Слюз відвідала головне управління Казначейства у Луганській області, управління Казначейства у м. Луганськ та у Жовтневому районі м. Луганськ, які переміщені у м. Сєвєродонецьк, управління Казначейства у м. Сєвєродонецьк, провела  аналогічні наради з їх трудовими колективами, де обговорила питання посилення заходів захисту та безпеки в органах казначейства та низку організаційних та соціально-побутових питань.