• In English
 • Міністерство фінансів України вітає згоду кредиторів на обмін єврооблігацій міста Києва
  опубліковано 09 грудня 2015 року о 12:22

  Міністерство фінансів України вітає згоду кредиторів на обмін єврооблігацій міста Києва, термін сплати за якими настає у 2016 р., у обсязі $300 млн. на нові державні цінні папери та закликає усіх власників єврооблігацій у обсязі $250 млн., термін сплати за якими настав у 2015 р., погодитися на обмін до завершення терміну дії пропозиції.

  Рішення власників єврооблігацій від 8 грудня 2015 року щодо обміну єврооблігацій міста Києва в обсязі $300 млн., термін сплати за якими настає у 2016 р., на нові державні цінні папери - це важливий крок до стабілізації бюджету столиці та загальної реструктуризації зовнішнього боргу України відповідно до цілей, встановлених Програмою розширеного фінансування МВФ.

  Міністерство нагадує усім власникам єврооблігацій м. Київ в обсязі $250 млн., термін сплати за якими настав у 2015 р., що можливість обміну цих боргових зобов’язань (після списання їх номінальної вартості на 25%) на ОЗДП та державні деривативи передбачена лише Законом України «Про Державний бюджет України на 2015 рік».

  Міністерство фінансів закликає усіх власників єврооблігацій, термін сплати за якими настав у 2015 р., скористатися цією нагодою до завершення терміну дії пропозиції.