• In English
 • Генерал армії України Степан Полторак зустрівся з британськими експертами в сфері оборони
  опубліковано 09 грудня 2015 року о 11:25

  Сьогодні, 9 грудня, відбулася зустріч Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака з фахівцем з питань оборонного реформування Великої Британії Енн Фітцжеральд та з іноземним радником питань оборонного планування фінансового менеджменту Філом Джонсом.

  Учасники зустрічі обговорили основні аспекти реформування сектору безпеки і оборони України та досвід британських колег у цій сфері.

  Міністр оборони ознайомив британських експертів з поточною ситуацією в зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

  «На жаль, терористичні угруповання, які діють на сході країни, продовжують порушувати Мінські угоди. Щойно ми сідаємо за стіл переговорів, зростає кількість обстрілів. Зокрема, бойовики використовують зброю, яка, відповідно до Мінських домовленостей, вже повинна бути відведена», – повідомив очільник оборонного відомства.

  Також генерал армії України Степан Полторак зазначив, що перший етап формування та забезпечення війська завершено, наступним кроком є реформування Збройних Сил України.

  Міністр оборони подякував іноземним експертам за практичну допомогу, яку надає Велика Британія в підготовці українських військовослужбовців.