• In English
 • Міністерство освіти і науки України і Британська Рада підписали новий Меморандум про взаєморозуміння
  опубліковано 09 грудня 2015 року о 09:25

  8 грудня 2015 року Міністр освіти і науки України Сергій Квіт та Генеральний директор Британської Ради КіранДівейн підписали новий Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки та Британською Радою.

  Новий Меморандум окреслює ключові сфери двосторонньої співпраці до 2019 року та грунтується на існуючому співробітництві в галузі освіти. Сторони зобов’язуються співпрацювати з метою більшої обізнаності про освітні системи двох країн, розвивати партнерські зв’язки між вищими, професійно-технічними та загальноосвітніми навчальними закладами, співпрацювати у сфері викладання та вивчення англійської мови, розширювати роботу у секторі педагогічної та післядипломної освіти.

  Новий документ є особливо важливим з огляду на активну підтримку Британською Радою національного проекту GoGlobal, спрямованого на підвищення рівня володіння мовою в Україні.

  Підписання Меморандуму відбулось в рамках візиту Міністра до Лондону для участі у Днях українських університетів у Великій Британії.

  Міністерство освіти і науки висловлює вдячність Британській Раді за активну співпрацю та широке залучення про процесу реформування системи освіти України.