• In English
  • Бренд "Новий Світ" був, є і залишається українським, - Олексій Павленко
    опубліковано 09 грудня 2015 року о 10:10

    Знаменитий бренд «Новий Світ» зареєстрований на території материкової України.  Відповідні права наразі передаються ДП «Харківський завод шампанських вин». Цей кримський бренд був, є і залишається українським. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час прес-конференції в ІА «Укрінформ». 

    За його словами, наразі триває непроста робота щодо повернення інших кримських активів. «Цим ми доводимо, що Крим є частиною України. Ми відновлюємо не тільки бренд «Новий Світ», але і патенти щодо виробництва унікальних кримських вин. Плануємо проводити тендер серед українських підприємств, які готові забезпечити унікальні технології при виробництві цих вин на своїх потужностях. Адже в Україні є якісні сорти винограду, які можуть конкурувати із французькими або новозеландськими. Зробимо все можливе аби історичні кримські вина робилися в Україні з найкращої лози. До цього також може долучитися малий та середній бізнес», - наголосив Міністр.

    Олексій Павленко висловив переконання, що під Новий Рік українські споживачі спробують вина «Новий Світ» на новорічних столах. «Це буде символічною подією для українців», - підкреслив Міністр.