• In English
 • Перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун зустрілася з помічником Держсекретаря США з питань освіти і культури Івен Райан
  опубліковано 07 грудня 2015 року о 19:07

  7 грудня 2015 року у Міністерстві освіти і науки України за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні відбулася зустріч Першого заступника Міністра Інни Совсун з делегацією на чолі з помічником Держсекретаря США з питань освіти і культури Івен Райан.

  У зустрічі також взяли участь Емілі Спенсер (Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США), Шеріл Бістранські, аташе з питань культури Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні; Конрад Тернер, радник з питань преси, освіти і культури Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

  Під час зустрічі обговорювались питання впровадження реформ у вищій, середній та професійно-технічній освіті.

  Інна Совсун звернула увагу на основні пріоритетні напрямки діяльності Міністерства, зокрема, надання автономії університетам, забезпечення прозорості фінансової звітності вищих навчальних закладів, удосконалення забезпечення якості вищої освіти. А також запровадження нових освітніх стандартів, удосконалення якості навчальних програм, незалежної сертифікації учителів, оптимізації мережі шкіл та інші.

  Івен Райан підтримала роботу Міністерства, а також підтвердила готовність американської сторони співпрацювати в галузі освіти. Помічник Держсекретаря США з питань освіти і культури запевнила українську сторону у подальшій підтримці та наданні необхідних ресурсів у реалізації освітніх реформ в Україні.  «Ви зможете змінити Україну через освіту, оскільки освіта  - одна з найважливіших сфер життя», - зазначила Івен Райан.