• In English
  • За допомогу армії керівництво Національного військово-медичного клінічного центру нагородило понад сотню волонтерів
    опубліковано 06 грудня 2015 року о 10:33

    5 грудня з нагоди Міжнародного дня волонтерів керівництво Національного військово-медичного клінічний центру «ГВКГ» нагородило медалями та пам’ятними відзнаками понад сотню волонтерів, які надають допомогу пораненим військовослужбовцям та самій установі.

    Серед тих, хто отримав нагороди – волонтери та громадські організації, які надають матеріальну і медичну підтримку шпиталю, окремим військовим і добровольчим з’єднанням, які беруть участь в АТО.

    «З перших днів воєнних дій на Донбасі госпіталь прийняв на лікування близько 11 тисяч поранених, з них понад 7 тисяч – ті, хто перебував у нас на стаціонарі. Волонтери допомагають лікарям виходжувати поранених, підтримують захисників Батьківщини своїм душевним теплом, а ще ж є ті, які збирали і збирають кошти на медикаменти та сучасне устаткування не лише для нашого клінічного центру, а для шпиталів й лікарень в зоні АТО, – розповів начальник Національного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук.