• In English
 • Офіцери отримали ордери на службові квартири у Дніпропетровську
  опубліковано 06 грудня 2015 року о 10:28

  У Дніпропетровському академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка відбулися урочистості з нагоди святкування 24-ї річниці Збройних Сил України.

  Участь у заході взяли військовослужбовці гарнізону, керівництво обласної та міської влади, силових відомств регіону, ветерани Другої світової війни та Збройних Сил, духовенство, члени родин захисників Вітчизни та жителі обласного центру.

  Вітаючи особовий склад з професійним святом, командувач військ оперативного командування «Схід» — начальник Дніпропетровського гарнізону генерал-майор Сергій Наєв зазначив, що за 24 роки Збройні Сили України пройшли разом з державою непростий шлях становлення та розбудови.

  «Дякую всім Вам, шановні бойові побратими, за мужність та рішучість у виконанні надскладних бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції. Переконаний, що українські воїни й надалі сумлінно виконуватимуть завдання оборони, захисту суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності України, оберігатимуть життя кожного її громадянина», — наголосив командувач військ оперативного командування «Схід».

  Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв, які до кінця виконали свій військовий обов’язок, захищаючи Україну в зоні проведення антитерористичної операції .

  «Низько вклоняємось родинам загиблих військовослужбовців. Пам’ять про бойових друзів назавжди залишиться в наших серцях. Підтверджувати це ми будемо не словами, а справами — турботою про родини тих, кого з нами вже нема», — сказав генерал-майор Сергій Наєв.

  З нагоди свята чотири офіцери отримали ордери на службові квартири в обласному центрі. Кращих військовослужбовців було заохочено відзнаками, цінними подарунками, почесними грамотами, а дехто отримав чергові військові звання.

  Керівництво обласної і місцевої влади, представники духовенства також привітали військовослужбовців та подякували їм за професійність і героїзм. За сумлінне виконання військового обов’язку групу військовослужбовців було нагороджено відзнаками, цінними подарунками та почесними грамотами від очільників області та міста.

  Після завершення офіційної частини для військовослужбовців Дніпропетровського гарнізону та гостей свята з яскравою концертною програмою виступили військовий оркестр штабу військ оперативного командування «Схід» під керівництвом військового диригента старшого лейтенанта Олександра Жарія та артисти ансамблю «Дніпровська варта».