• In English
 • Привітання Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка військовослужбовцям,працівникам та ветеранам Збройних Сил України
  опубліковано 06 грудня 2015 року о 09:00

  Дорогі і шановні воїни!

   

  Від імені Уряду та від себе особисто сердечно вітаю вас з Днем Збройних Сил України.

  Вітаю всіх, хто захищає Україну, хто зі зброєю в руках протистоїть агресії проти нашої свободи, замаху на життя наших співвітчизників, хто зміцнює нашу державність, хто дорогою ціною стверджує нашу Незалежність. Збройні Сили – серед беззастережних лідерів довіри українців; наша гордість, наша сила.  

  За останні два роки Українське військо здійснило потужний прорив і  пройшло шляхом історичних перетворень: від напівзруйнованого та пограбованого воно перетворилось в могутнє і дієздатне, спроможне дати рішучу відсіч і відкинути ворога. Величезна робота із реформування Збройних Сил попереду, але Армія щодня нарощує своє оснащення, озброєння, боєздатність. Однак найбільша цінність нашого війська – це ви, його солдати та матроси, прапорщики і мічмани, офіцери і генерали. Ваша стійкість і героїзм, професіоналізм і відданість Вітчизні – надійна запорука миру на нашій землі, суверенітету України, її поступу до європейської сім’ї народів.     

  Дорогі українці! Завжди пам’ятаймо кращих синів та доньок України, які у складі її Збройних Сил до останнього подиху захищали свою країну від ворога і віддали життя за свою Батьківщину.  

  Витримки вам, дорогі воїни, міцності, доброї вдачі та впевненості у власних силах. Нехай завжди і всюди береже вас Господь.

   

  З глибокою повагою

  Прем’єр-міністр України                                      Арсеній Яценюк