• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 05 грудня 2015 року о 12:54

  Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Обстановка в районі антитерористичної операції залишається напруженою.

  Учора з тимчасово неконтрольованої території у бік блокпосту «Мар’їнка», на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ, російські найманці здійснили провокативні постріли із стрілецької зброї. Українські прикордонники продовжують дотримуватися режиму припинення вогню, тому вогонь у відповідь – не відкривався.

  В межах Донецької області прикордонним нарядом було зафіксовано 1 безпілотний літальний апарат.

  За добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами затримано 9 транспортних засобів, якими здійснювалось перевезення товарів на неконтрольовану територію.

  Зокрема, в районі н. п. Зайцеве в ході реалізації оперативної інформації зведена мобільна група затримала 3 автомобілі з продуктами на загальну суму понад 250 тисяч гривень. Транспортні засоби слідували без документів в об’їзд КПВВ «Зайцеве». Ще 6 автівок з продуктами харчування, одягу та іншими речами виявили прикордонні наряди на контрольних постах «Майорськ», «Мар’їнка» та «ст. Фенольна». Вантажі без належних документів,  на суму понад 200 тисяч гривень, порушники намагалися переправити до неконтрольованої території також в об’їзд КПВВ «Зайцеве».

  Всі транспортні засоби передані представникам ДФС для прийняття правового рішення.