• In English
 • НКРЕКП: Відбулася робоча зустріч з експертами Проектного офісу Секретаріату Енергетичного Співтовариства
  опубліковано 04 грудня 2015 року о 09:34

  2 грудня в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, під керівництвом члена Комісії Вікторії Морозової, відбулася робоча зустріч з експертами Проектного офісу Секретаріату Енергетичного Співтовариства з питань підготовки вторинного законодавства відповідно до вимог проекту Закону України «Про ринок електричної енергії України», зокрема Правил постачання електричної енергії споживачам. 

  Зустріч проходила за участю експертів Проектного офісу Секретаріату Енергетичного Співтовариства – Роландса Іркліса і Станіслава Масевича, а також спеціалістів профільних департаментів НКРЕКП.

  У рамках зустрічі було обговорено такі питання:

  - чинна система взаємовідносин електропостачальників із споживачами та зміни, що передбачаються в новій моделі ринку;

  - порядок укладення договорів та порядок оплати за електричну енергію та супутні послуги;

  - організація збору та передачі даних з приладів обліку;

  - порядок обміну інформації на роздрібному ринку тощо.

  Роландс Іркліс, який є членом Комісії регулювання громадських послуг Латвії, поділився досвідом реформування роздрібного ринку електроенергії у країнах Прибалтики, відмітивши позитивні моменти та проблемні питання.

  Спеціалісти НКРЕКП звернули увагу на питання щодо особливостей організації сектору в України, запропонувавши урахувати їх при розробці Правил постачання електричної енергії споживачам.

  Учасники зустрічі домовились про активну подальшу співпрацю.