• In English
 • Оксана Маріна: «Школа менеджменту» в Укрзалізниці має працювати системно і постійно
  опубліковано 03 грудня 2015 року о 10:28

  Проект «Школа менеджменту» для керівного складу ПАТ «Укрзалізниця», що почав працювати у вересні, буде пролонговано також у 2016 році. Навчання в рамках проекту започатковано топ-менеджерами та експертами, відповідальними за процес реформування залізничної галузі. Перші два семінари-тренінги на тему «Формування адаптивної моделі менеджерської компетентності» вже відвідали близько 40 керівників.

  Наразі перед керівниками ПАТ «Укрзалізниця» стоять завдання  щодо підвищення фінансової ефективності та подальшого розвитку залізничного транспорту. Для вирішення таких складних системних галузевих проблем менеджери Укрзалізниці різних рівнів повинні володіти ключовими компетенціями, зокрема, аналітичним мисленням, орієнтацією на результат, ефективною комунікацією тощо.

  Під час навчань, що проходять у режимі семінарів-тренінгів, керівники різних структурних підрозділів отримають необхідні в актуальній ситуації навички менеджерської компетенції. Новий рівень кваліфікації, вважає директор з корпоративного управління персоналом Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» Оксана Маріна, дозволить Укрзалізниці вийти на оптимальний формат управління, орієнтованого на досягнення єдиного результату та стратегічних цілей ведучої транспортної  галузі України.

  «Щоб забезпечити набуття навичок з ефективного управління, діалогічного спілкування, стратегічного мислення, своєчасного прийняття якісних рішень, визначення пріоритетів, планування та інших –  «Школа менеджерів» повинна працювати на постійній основі. На базі школи учасники зможуть обмінюватися власним досвідом, опрацьовувати підходи до вирішення проблем розвитку галузі в актуальній ситуації. Насправді істотні та результативні зміни роблять професіонали, які здатні працювати в команді. Без професіоналізму не буває системності, досягнутих цілей і довгострокової успішності. Перед нами стоїть завдання формування для залізничної галузі України професіоналів-керівників нового рівня», – зазначила Оксана Маріна.

  До даного проекту Укрзалізниця залучає кращих практиків українського ринку, які мають досвід формування та розвитку системи менеджменту на підприємствах українського бізнесу.