• In English
 • Укрзалізниця починає пошук кандидатів на керівні посади
  опубліковано 02 грудня 2015 року о 17:20

  Першого грудня 2015 року розпочала свою господарську діяльність нова компанія – публічне акціонерне товариство «Українська залізниця».

  Це важливий етап реформування залізничної галузі, який має вивести залізницю на новий рівень розвитку та надання клієнтам послуг і сервісу європейської якості. Наразі в ПАТ «Укрзалізниця» формується нова управлінська команда – розпочинається пошук кандидатів на наступні посади:

  Директор з пасажирських перевезень і сервісу;

  Директор з інженерно-технічного забезпечення;

  Директор з безпеки;

  Директор з інфраструктури;

  Директор з вантажних перевезень і логістики;

  Директор зі стратегічного розвитку і корпоративного управління;

  Директор операційний;

  Директор з персоналу та соціальної політики.

  Відбір кандидатів пройде у кілька етапів. Спочатку буде сформовано перелік кандидатів. Для цього всі охочі взяти участь у відборі зможуть ознайомитись з вимогами до посад та необхідним пакетом документів  на корпоративному сайті ПАТ «Укрзалізниця»: http://www.uz.gov.ua.

  Попередній відбір кандидатів буде проводити постійно діюча Комісія ПАТ «Укрзалізниця» з розгляду питань організаційної структури, систем управління персоналом, соціальної політики та мотивації до праці. Під час проведення якісної оцінки кандидатів Комісією використовуватимуться принципи прозорості, відкритості, професіоналізму  та  дієвості виключно у правовому полі.

  Короткий списк кандидатів буде наданий на розгляд Правління, яке і прийме колегіальне рішення щодо призначення.