• In English
 • Проект на базі частини 3018 стане основою для переходу Нацгвардії на професійну основу, – Тігран Авакян
  опубліковано 01 грудня 2015 року о 17:30

  Заступник Міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції Тігран Авакян під час зустрічі з представниками Офісу зв’язку НАТО в Україні, яка відбулася у МВС заявив, що Проект на базі частини 3018 стане основою для переходу Нацгвардії на професійну основу.

  Під час зустрічі обговорювалися питання, пов’язані зі створенням окремої бригади Національної гвардії України (проект «легка піхота») на базі військової частини 3018.

  Йшлося, зокрема, про зацікавленість української сторони в отриманні фінансової, технічної та експертної підтримки на реалізацію проекту з боку відповідних трастових фондів НАТО. Крім того, Україна зацікавлена у залученні до вишколу підрозділу кращих волонтерських команд військових інструкторів.

  У розмові з представниками Офісу зв’язку НАТО Тігран Авакян наголосив, що новостворювана бригада формуватиметься винятково на професійній основі з урахуванням нових підходів та принципів. Саме  з цього підрозділу, який планується підготувати за стандартами НАТО, розпочнеться поступовий перехід на професійну основу Нацгвардії України в цілому.