• In English
 • На Рівненщині отримають землю більше 2 360 учасників АТО
  опубліковано 01 грудня 2015 року о 17:36

  У Рівненській області 2361 учасник АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали дозволи на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок. Загальна площа земель, що нададуть військовим, становить 329,8 гектара.

  Учасники антитерористичної операції використають 1 542 земельні ділянки (148,7 га) під будівництво та обслуговування житлових будинків та господарських споруд. Садівництвом планують займатися на 659 наділах площею 68,8 гектара. Ще 160 земельних ділянок (112,3 га) призначені для ведення особистого селянського господарства.

  Усього із заявами про отримання землі до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування Рівненської області звернулись 4 672 учасники АТО. Найбільшу кількість заяв отримали у м. Рівному (1413), Рівненському (862), Здолбунівському (364) та Костопільському (355) районах. Звернення військовослужбовців землевпорядна служба розглядає у першочерговому порядку.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.