• In English
 • Ксенія Ляпіна розповіла підприємцям Хмельниччини про правові можливості бізнесу впливати на регуляторну політику
  опубліковано 30 листопада 2015 року о 16:40

  Днями у Хмельницькому Голова Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна зустрілась з місцевими підприємцями та місцевою владою. У рамках робочого візиту Голови Державної регуляторної служби України на Хмельниччину відбувся також навчальний семінар «Правові можливості бізнесу впливати на регуляторну політику», організований та проведений за сприяння Центру комерційного права за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. Експерти Центру комерційного права Валентина Данішевська, Дмитро Ляпін та Юрій Юрченко розповіли про регуляторну політику й ефективну систему правового захисту підприємництва.

  «Ми оцінюємо загальну економію завдяки заходам з дерегуляції у близько 10 мільярдів гривень у 2015 році. Це кошти які залишились бізнесу на розвиток», - зазначила Голова ДРС.

  За її словами дерегуляція — це здешевлення ведення бізнесу, дебюрократизація, руйнування бар’єрів, створення сприятливого середовища і конкурентноздатності.

  «В першу чергу такими бар'єрами є дозволи і ліцензії. У червні набув чинності новий закон про ліцензування, де 53 види ліцензій скоротили до 30. Зараз ліцензування залишилось лише у тих сферах, де дійсно відображає найбільшу суспільну небезпеку», - пояснила Ксенія Ляпіна.

  «Нова методика сприятиме підвищенню обґрунтованості рішень, які приймаються не тільки на державному рівні, а й на рівні місцевого самоврядування. М-Тест може стати чудовою нагодою посилити і зробити більш ефективним та якісним вплив підприємництва та об'єднань підприємців на місцеву владу, щоб врегульовувати гострі питання не руйнуючи бізнес-середовище. Особливо це стосується мікро- та малого бізнесу», - зазначила Голова Державної регуляторної служби.