• In English
 • Заступник Міністра оборони з питань європейської інтеграції Ігор Долгов у Слов'янську нагородив десантників легендарної 95-ї бригади
  опубліковано 30 листопада 2015 року о 16:59

  30 листопада під час робочої поїздки до району проведення антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов ознайомився з ходом несення служби військовослужбовцями та вручив нагороди й цінні подарунки особовому складу 95-ї окремої аеромобільної бригади Збройних Сил України.

  «Завдяки мужності та звитязі «крилатих піхотинців» ми стримали наступ підступного агресора і сьогодні продовжуємо боротися за нашу перемогу, незалежність і цінності нашого народу», - наголосив, вітаючи особовий склад, заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції.

  Ігор Долгов підкреслив, що сьогодні керівний склад Міністерства оборони України робить все, щоб зміцнити боєздатність Збройних Сил та наблизити день перемоги.

  «Наразі на Яворівському та Хмельницькому полігонах триває підготовка професійних українських військовослужбовців, яку проводять інструктори кращих армій світу. Іноземні колеги навчають наших бійців користуватися сучасними військовими технічними засобами та інших необхідних речей. При цьому вони чимало беруть й із нашого унікального досвіду. У тому числі, здобутого під час застосування обладнання іноземного виробництва», - зазначив Ігор Долгов.

  Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції побажав крилатим піхотинцям зустріти День Збройних Сил України без втрат і поранень.

  «Те, що ви робите сьогодні, бачить і безмежно цінує весь український народ. Велика вам шана за подвиг і ратну службу!» - наголосив Ігор Долгов, після чого вручив відзнаки Міністерства оборони України та цінні подарунки кращим військовослужбовцям 95-ї бригади.