• In English
 • У Херсонській області інвесторам запропонують орендувати майже 2 тисячі гектарів землі
  опубліковано 27 листопада 2015 року о 15:25

  Землевпорядники Херсонщини проведуть у грудні низку земельних аукціонів. Інвесторам запропонують взяти в оренду 32 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа земель складає майже 2 тис. гектарів. Усі ділянки, які передадуть у користування, призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Залучення інвестицій має позитивно вплинути на розвиток аграрного сектору регіону.

  У поточному році на Херсонщині вже передали у оренду вісім земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 658 гектарів. На аукціонах вдалося значно підвищити початкову вартість оренди землі та спрямувати додаткові кошти до бюджетів регіону. У деяких випадках річна орендна плата зростала на 200% та 300% на ділянки у Генічеському та Великоолександрівському районах відповідно. За результатами торгів, місцеві громади щорічно отримуватимуть 899,5 тис. грн. плати за користування землею, що дозволить посилити їх економічну спроможність.

  Спеціалісти землевпорядної служби Херсонщини сформували перелік інвестиційно-привабливих земель. Для оренди можуть запропонувати 408 ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Наділи можуть використовуватись для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Загальна площа земель складає понад 14,8 тис. гектарів.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».