• In English
 • В Латвії, під час візиту української делегації в рамках співпраці щодо розвитку двох держав, представлено телеканал іномовлення UATV
  опубліковано 27 листопада 2015 року о 09:24

  1

  25-26 листопада, заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова у складі делегації українських заступників Міністрів з питань європейської інтеграції з робочим візитом відвідала Ригу. Мета делегації - ознайомлення з досвідом Латвії у реформуванні державного управління та економічного розвитку, який Латвія накопичила, ставши членом Європейського Союзу.

  Під час робочих зустрічей українська делегація ознайомилася з механізмами участі суспільства та відкритості законодавчого процесу в державному управлінні Латвії в МЗС та Кабінеті Міністрів Латвії.

  Зокрема, 26 листопада відбулася зустріч з представниками комунікаційних департаментів Міністерства закордонних справ Латвії, Міністерства оборони Латвії та NATO Centre of Excellence.

  Тетяна Попова розповіла про проекти Міністерства інформаційної політики України, зокрема про телеканал іномовлення UA|TV та запропонувала включити його до кабельних мереж Латвії: «Телеканал іномовлення UA|TV Мультимедійної платформи іномовлення України покликаний об’єктивно інформувати глядачів за кордоном про події в Україні. Ми робимо все можливе для його перегляду в кожній оселі, де цікавляться об’єктивними новинами з України».

  Крім того, программою передбачалося ознайомлення з досвідомЛатвії у сфері антикорупційної політики, фінансового управління держави і політики у галузі ЗМІ. Українські урядовці мали змогу поспілкуватися з посадовими особами, експертами галузевих міністерств Латвії, соціальними партнерами, представниками неурядових організацій та академічних кіл.

  Нагадаємо, візит організовано Міністерством закордонних справ Латвії на виконання домовленостей між керівництвом двох держав в рамках програми співпраці в цілях розвитку.