• In English
 • Укрпошта збудує перший в Україні поштово-логістичний центр
  опубліковано 23 листопада 2015 року о 15:12

  Перший в Україні поштово-логістичний центр із сортування пошти планує збудувати Укрпошта на Львівщині. Шляхи досягнення цієї мети обговорило керівництво Укрпошти на чолі з в.о. генерального директора Укрпошти Ігорем Ткачуком під час робочої поїздки у Львові.

  Як зазначив Ігор Ткачук, сучасний ринок диктує свої вимоги, тому будівництво висококласного сортувального центру сьогодні – це перш за все потреба. «Для того, щоб споживач вчасно отримував свою кореспонденцію, посилки чи газети, ми повинні змінити технології обробки поштових відправлень та модернізувати виробничий процес. Тому до будівництва поштово-логістичного центру ми маємо підійти дуже серйозно», - сказав він.

  Новозбудований центр сортування пошти дозволить суттєво скоротити терміни пересилання кореспонденції та вантажів, зменшити витрати на перевезення пошти, оптимізувати мережу логістики в зоні обслуговування тощо. Розташовуватиметься сортувальний центр в селі Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району Львівської області та обслуговуватиме 8 областей західного напрямку України.

  Під час робочої поїздки керівник Укрпошти Ігор Ткачук зустрівся з головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою.

  За словами голови Львівської ОДА, будівництво такого сортувального цеху для Львівщини є дуже важливим. Вартість його становить декілька мільйонів євро, тому потрібно буде розглянути можливість залучення міжнародно-технічної допомоги. 

  «Планується, що це буде сортувальна лінія європейського зразка, сучасна та максимально комп'ютеризована, яка б також могла стати своєрідним центром сортування та передавання пошти для наших сусідів з Європи», – зауважив Ігор Ткачук, підсумовуючи зустріч.

  Довідково

  Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України та є національним оператором поштового зв’язку України. На сьогодні Укрпошта надає понад 50 видів послуг в майже 12 тис. відділень по всій Україні. Штат компанії налічує 77,9 тис. працівників, з них понад 33 тис. – листоноші, 13 тис. – оператори поштового зв’язку.

  Служба інформаційної підтримки: (044) 32 32 099.

  Сайт: www.ukrposhta.ua.