• In English
 • Голова Держенергоефективності Сергій Савчук бере участь у роботі 9-ої Енергетичної конференції "Енергетична політика та енергетична безпека ЄС у Центральній Європі"
  опубліковано 23 листопада 2015 року о 10:02

  На запрошення директора Словацької асоціації зовнішньої політики Олександра Дулеби, Голова Агентства бере участь у роботі 9-ої Енергетичної конференції «Енергетична політика та енергетична безпека ЄС у Центральній Європі», яка проходить в м. Братіслава (Словацька Республіка).

  23 листопада Сергій Савчук виступить з презентацією «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії: стан, можливості та перспективи» в тематичній панелі: «Енергетична ефективність в Україні, Словаччині та ЄС: виклики та можливості для муніципалітетів».

  24 листопада Голова Агентства візьме участь в роботі круглого столу: «Як залучити нові фінанси, в якості інвестицій до сектору енергоефективності».

  Тема його презентації: «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії: інвестиційні можливості та перспективи в Україні».

  Окрім цього, під час візиту до Словацької Республіки заплановано проведення зустрічі з Генеральним директором Словацького інноваційного енергетичного агентства С. Гаворовою.

  Мета цього заходу - реалізація положень статті 1 «Сфери діяльності сторін» Меморандуму про співробітництво у сферах енергоефективності, енергозбереження та відновлюваної енергетики між Держенергоефективності та Словацьким інноваційним енергетичним агентством.