• In English
 • На земельному аукціоні в Одеській області вартість оренди ділянок зросла більше, ніж на 330%
  опубліковано 23 листопада 2015 року о 10:27

  Землевпорядники провели на Одещині перший в цьому році земельний аукціон, на якому продали права оренди на чотири земельні ділянки. Площа земель становить 424,18 гектара. Встановлена за результатами торгів орендна плата збільшилась у 3,32 рази або на 332% у порівнянні із стартовою ціною.

  Інвесторам запропонували наділи для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані на території Комінтернівського району Одеської області. На початку аукціону вартість користування землею була визначена на рівні 4% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок та становила 387,94 тис. гривень. За підсумками торгів ціна річної орендної плати зросла до 1,28 млн. грн. або до 13,29% від нормативної грошової оцінки землі. Кошти вже перераховані до бюджетів місцевих рад та можуть бути використані по потреби розвитку громад.

  До кінця року одеські землевпорядники планують продати права оренди на 155 ділянок, включених до переліку інвестиційно-привабливих земель.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».