• In English
 • Діяльність української поліції оцінять після 100 днів її роботи, - глава Нацполіції
  опубліковано 20 листопада 2015 року о 11:27

  Про це Хатія Деканоідзе заявила 19 листопада в ефірі програми «Про головне» на телеканалі "Перший Національний".

  За її словами, громадяни мають відчути професійний системний підхід при побудові Національної поліції. При цьому вже відмінено «красиву статистику» як метод оцінки діяльності правоохоронців. Водночас їхню роботу оцінюватимуть за рівнем довіри з боку населення і представників бізнесу, а також за думкою поліцейських про своїх керівників. Такий підхід пов'язаний з тим, що керівник має володіти менеджерськими якостями і координувати діяльність служб на місцях.

  «Він повинен довести, що населення йому довіряє. Це – найголовніше», – підкреслила глава Нацполіції.  

  Тим часом довіру населення до поліції оцінюватимуть після 100 днів її діяльності за результатами опитування, яке проведуть незалежні соціологічні компанії. На підставі цих досліджень можна буде побачити чітку картину – довіряє населення поліцейським чи ні. Крім того, буде визначатися особистий рейтинг керівника територіального підрозділу поліції, ступінь довіри місцевого бізнесу до правоохоронців тощо.

  Нагадаємо, Концепція «100 днів якості Національної поліції України» передбачає, що оцінювання діяльності органів та підрозділів Нацполіції має здійснюватися шляхом незалежного соціологічного опитування. Крім того, нею передбачено порядок формування «золотого резерву» керівників, порядок набору до підрозділів поліції через незалежний Рекрутинговий центр, а також засади запобігання протиправним діям з боку працівників поліції, зокрема – корупції.